Oferuję:

  • wsparcie techniczne na godziny,
  • wsparcie techniczne przy kampaniach sprzedażowych,
  • wdrożenie newslettera,
  • tworzenie stron www,
  • pomoc przy wdrożeniach platform kursowych

Specjalizuję się w:

  • technicznej pomocy przy kampaniach sprzedażowych
  • odpicowywaniu stron www
  • automatyzacjach w biznesie

Miasto:

OPOLE

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

NIE

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Mam na imię Aga i jestem technicznym wsparciem dla biznesów online. Od 6 lat pomagam zabieganym właścicielkom małych firm oszczędzić czas i więcej zarabiać. Dzięki mojemu wsparciu prowadzeniu strony www oraz newslettera, mogą skupić się na priorytetach i realizowaniu biznesowych celów.

Opinie

Agnieszka zajmuję się techniczną stroną (budowa platformy edukacyjnej, panele kursanta, landingów oraz sklepu) oraz obsługą klienta w moim biznesie. Jest fenomenalnym wsparciem. Uczciwa, konkretna, merytoryczna i cierpliwa. Dla mnie to ideał asystentki. Zrobiła bardzo wiele dobrego dla rozwoju mojego biznesu. Polecam rękami i nogami 😃 Dziękuję!

Anna Sikora Stachurska

Z Agnieszką współpracuję prawie od roku. Stworzyłam Baby In Lens – miejsce, gdzie początkujące fotografki dziecięce mogą się uczyć, rozwijać i inspirować. Z biegiem czasu okazało się, że brakuje mi doby na to, aby prowadzić swój biznes jak należy. Dzięki jej organizacji w końcu mam czas na inne sprawy, nie chodzę spać z głową pełną niedokończonych zadań. Profesjonalizm i sympatyczna osobowość to mieszanka, która według mnie opisuję Agnieszkę najlepiej. Aga jest moją prawą ręką, pomaga mi w wielu sytuacjach i zawsze można na nią liczyć. Od mailingu, poprzez stronę i zaawansowane wtyczki, aż do oprawy graficznej – rozumiemy się świetnie i o to chodzi!

Marta Szczebelska

Współpracuję z Agnieszką od początku 2022 roku, która wspiera mnie w technicznych aspektach mojego biznesu. Aga opiekuje się moją stroną internetową, sklepem, newsletterem i innymi technicznymi zawiłościami. Ogromną zaletą Agnieszki jest terminowość, perfekcjonizm oraz profesjonalna obsługa klienta. Czuję się spokojna i zaopiekowana współpracując z Agnieszką, bo wiem, że w każdej sytuacji mogę poprosić ją o pomoc, którą zawsze dostanę.

Karolina Botor
Dodaj komentarz