Oferuję:

  • video reklamowe
  • video instruktażowe (kursy online)
  • reportaż
  • dokument
  • wsparcie mentoringowe (przygotowanie do nagrania)

Specjalizuję się w:

Współpracuję głównie z kobietami z branży rozwojowej (coaching, terapia i edukacja), osoby pracujące z ciałem (taniec, masaż, holistyka), artystkami (malarki, rzeźbiarki).

Miasto:

KRAKÓW / POLSKA / ŚWIAT

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Zajmuję się tworzeniem filmów, które w autentyczny i artystyczny sposób pokazują ludzi i ich pracę. Chcę, aby dzięki nim odbiorcy poznali bliżej osobę, która zajmuje się danym zajęciem i poczuli magię, którą ta osoba odczuwa kiedy pracuje. W pracy skupiam się zarówno na jak najlepszym wykonaniu od strony technicznej, ale przede wszystkim na relacji, poczuciu bezpieczeństwa tak, żebyś mogła skupić się tylko na tym, co kochasz robić.

Opinie

Czuje się bezpieczna w rękach Mlodzikovej! Uwielbiam to, że mogę się odprężyć i pozwolić Anecie działać. Wiem, że zaopiekuje się moim pomysłem, że jest uważna na to co chce przekazać filmem i całym sercem działa by wyszło jak najlepiej. Dlatego teraz, kiedy ruszam z nowym działaniem znowu do niej wracam. Totalnie polecam pracę z Młodzikovą
każdej osobie której zależy na tym by stać się bardziej widzialną w świecie online.

Małgorzata Nawracaj

To już kolejny raz, kiedy zaprosiłam Mlodzikova do współpracy i znów jestem zachwycona. Tym, jak potrafi uchwycić piękno chwili, dobrać naturalne światło, kąt, perspektywę – wszystko w ułamku sekundy, by nie zaburzyć tego, co się dzieje.

Weronika Wolny

Wspaniałe podejście do swojej pasji, ciepło i dobry humor podczas pracy. Z magią i uśmiechem znajduje to, co ukryte i tworzy niezapomniany klimat okiem kamery. Aneta ma niesamowity dar wyciągania z filmowanego obiektu wszystkiego co najpiękniejsze.

Monika Tryboń
Dodaj komentarz