Oferuję:

  • Konsultacje organizacyjne (1:1) w zakresie organizacji pracy i strategicznego planowania swojej działalności/ projektu/ biznesu/ rozwoju marki
  • Realizacja Twojego projektu – planowanie, koordynacja i przeprowadzanie działań, prowadzenie zespołu, zbudowanie planu projektu z Twojej wizji i wprowadzenie go w czyn
  • Organizacja wydarzeń/ konferencji/ spotkań autorskich
  • Mastermindy dla grup 4-5 osobowych z procesu planowania rozwoju marki/ biznesu/ przeprowadzenia projektu

Specjalizuję się w:

Specjalizuję się w planowaniu, układania harmonogramów, znajdowaniu metod układania sobie pracy, priorytetów, przekuwania wizji w realny plan do wykonania. Pomogę Ci zadbać o plan w biznesie. Od 20 lat zajmuję się wspieraniem moich Klientek i Klientów w obszarach planowania, skutecznego zarządzania i modelowania realizowanych przez nich projektów i/lub przyjętych ścieżek rozwoju. Z ogromną pasją realizuję się w precyzyjnym planowaniu oraz organizowaniu projektów, pracy zespołów i ogarnianiu tzw. zadaniowego chaosu.

Miasto:

GDAŃSK

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Czuję się ekspertką w temacie organizacji projektów i planowania procesów. Organizacja to mój konik – planistką jestem tak w życiu prywatnym, jak i w zawodowym, dlatego też śmiało mogę określić się specjalistką od projektów. Planowanie własnych oraz cudzych działań przychodzi mi całkowicie naturalnie. Wiedzą to zarówno ci klienci, których wspieram w ich drodze rozwoju zawodowego, jak i ci, którzy powierzają mi realizację swoich projektów. Mogę być wsparciem dla firmy, osoby, zespołu, zadania czy też wydarzenia dla setek, czy tysięcy osób. W swobodnym deklarowaniu tego typu obietnic z pewnością pomagają mi wiedza i moje zawodowe doświadczenie. Na przestrzeni lat organizowałam warsztaty rozwoju osobistego, konferencje, warsztaty, szkolenia, a nawet obozy survivalowe, pracowałam dla zespołów polskich i międzynarodowych. Organizowałam wyprawę Marka Kamińskiego, polskiego polarnika oraz prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego na bazie jego Metody Biegun. Znam specyfikę i potrzeby różnych organizacji – pracowałam dla korporacji oraz w NGO.

Posługuję się autorskimi formami i narzędziami pracy, opartymi na strategicznym korzystaniu z takich metod szkoleniowych jak: Strategia Kurta Vonneguta, Grow, QuikSolver, Analiza pracy zespołu metodą Fish, Lean Six Sigma, Action Learning, Pytania Coachingowe, Metody pracy z grupą – metodologia SET, Metoda Biegun, Koło życia, Listy Wartości. Do każdego klienta podchodzę elastycznie, dbając o to, by proponowany przeze mnie proces, był odpowiedzią na klienta indywidualne potrzeby, które określamy na pierwszym spotkaniu.

Opinie

Anię cenię za empatię i umiejętność towarzyszenia klientowi w tym, co dla niego ważne. Cudownie jest mieć Człowieka, który wspiera dbając o wartości, nie wciska, tylko podpowiada optymalne rozwiązania. To kompetencja, siła i wsparcie w jednej osobie.

Agnieszka Kozak

Z ogromną radością i wdzięcznością za wszystkie dotychczasowe wskazówki, plany i całe wsparcie polecam współpracę z Anną Mikians. W ramach mastermindowych spotkań zawsze mogę liczyć na indywidualne podejście, niekonwencjonalne metody i wiele przydatnych wskazówek, jak mogę jeszcze lepiej zaopiekować się moim biznesem. Empatia, wytrwałość w doborze najlepszych metod i spojrzenie na każde wyzwanie z lotu ptaka to zdecydowanie to, czego doświadczam podczas naszych spotkań.

Aleksandra Zdanowicz - Prosto Do Wnętrza

Aniu potwierdzam, że Twoja organizacja daje całkowity spokój, że wszystko jest dobrze zaplanowane i ułożone i nie wydarzy się nic, co by mogło krytycznie wpłynąć na wydarzenie. byłam uczestnikiem i prelegentem podczas kilku wydarzeń, które organizowałaś i były to najlepsze z moich doświadczeń.

Justyna Kopeć, Mentorka Przedsiębiorczych Kobiet
Dodaj komentarz