Oferuję:

  • zdjęcia bez zadęcia: Mazowsze i czeska Praha
  • jako cheerleaderka kobiecych biznesów dodaję skrzydeł Tobie i Twojej firmie
  • reportaże z dziewczyńskich wyjazdów (sisterhood rules) 
  • fotografia nieruchomości
  • joga śmiechu dla Twojego zespołu (oferta dla firm)
  • poranki 'Dobré ráno’ – lajwy z kobietami mocy na IG

Specjalizuję się w:

Spotykam się z psycholożkami, coachycami, dietetyczkami, architektkami, kobietami działającymi z ciałem, ruchem: joginkami, kochającymi pilates, ciałopozytywność.

Miasto:

MAZOWSZE / PRAGA (CZ) / ŁÓDŹ

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Jestem fotografką, która kocha robić zdjęcia bez zadęcia. Z wykształcenia jestem psychologiem, z zamiłowania (po ucieczce z korpo) fotografką, arteterapeutką i joginką śmiechu. Jestem też autorką spotkań z kobietami Mocy‚ Dobré ráno’, współautorką podcastu: 'Kawka w leśnym domu’- o jodze, fotografii a przede wszystkim byciu dobrą dla siebie. Czechofilką, współautorka książki z wywiadami z kobietami : „Praga jest kobietą, czyli nieprzewodnik i nieporadnik dla kobiet w podróży’”. Prywatnie : Mother of Dragons. Mam trójkę dzieci (w tym bliźniaki) i trzy wyżły. Od lat organizuje kobiece spotkania, szczególnie ukochałam te zawierające jogę śmiechu. Uważam, że wspaniale jest czuć dziewczyńskie wsparcie.

Opinie

Nigdy nie czułam się komfortowo przed kamerą… Do czasu kiedy nie wzięłam udziału w rodzinnej sesji zdjęciowej z Anią. Było w niej tyle luzu, lekkości i radości, że wszyscy zapomnieliśmy o istnieniu aparatu! Później była druga sesja – solo – zupełnie inna, ale moje odczucia były podobne. Ania jest niebywałą fotografką! Bardzo profesjonalną, przygotowaną na każdą sytuację. Dba o szczegóły. Do tego potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę ciepła, zrozumienia i akceptacji. Jest w niej dużo pozytywnej energii, która emanuje na osoby, z którymi pracuje. Ania kocha to, co robi i wkłada w to dużo serca. Polecam, polecam, polecam.

Dom Ajurwedy

Bez zadęcia, bez spinania, bez garsonek, które cisną w pasie, bez dziwnych póz, wydętych ust, bez wszystkiego czego nie chcesz – taka jest sesja z Anią. Za to dostaniesz: czas, uśmiech, podpowiedź, luźną atmosferę a na koniec cudowne zdjęcia.

Marta Orzeł Szkoleniowiec

Sesja zdjęciowa u Ani Trafisz to prawdziwe królestwo doznać cielesnych i duchowych w przepięknej ‎przestrzeni.‎ Osobowość Ani wnoszą w atmosferę autentyczność, radość i zachwyt z chwili obecnej.‎ Podczas sesji moje serce uśmiechało się, ciało było rozluźnione i zrelaksowane.‎ Bawiłam się pozując do zdjęć i czułam cały czas zaopiekowanie Ani. Jej pasja do robienia zdjęć dotyka ‎głębi Duszy. ‎ Po sesji zdjęciowej wyszłam szczęśliwa, teraz oglądam zdjęcia z uczuciami w ciele z tamtych chwil i ‎niesamowitą radością. Wiem, że wykorzystam zdjęcia do swojego biznesu i czystej przyjemności.‎ Polecam z serca każdej kobiecie, aby pozwoliła sobie na królewski prezent w postaci sesji zdjęciowej u ‎Ani. ‎ 

Elżbieta Dąbrowska
Dodaj komentarz