Oferuję:

  • Notatki wizualne do treści internetowych, typu webinar, kurs, artykuł, konferencja, warsztat
  • Ikonografiki i ilustracje do treści biznesowych, zawierających słowa i ilustracje dotyczące tematu
  • Filmy ręcznie rysowane wyjaśniające działanie produktu, firmy lub inne skomplikowane zagadnienia
  • Kursy myślenia wizualnego i tworzenia notatek wizualnych – dla nauczycieli, edukatorów, pracowników branży kreatywnych

Specjalizuję się w:

Specjalizuję się w tworzeniu notatek wizualnych i graficznym zapisie skomplikowanych treści dla klientów biznesowych. Zapisuję graficznie konferencje lub webinary, tworzę rysowane filmy wyjaśniające procesy lub produkty. Ilustruję teksty lub strony www moich klientów biznesowych.

Miasto:

KRAKÓW

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Jestem specjalistką od marketingu i ekonomii z zacięciem artystycznym, co łączę w dziedzinie Myślenia Wizualnego, tworząc notatki wizualne, ikonografiki, ilustracje czy filmy animowane. Umiem syntezować i wizualizować skomplikowane treści, szczególnie z zakresu biznesu i ekonomii.

Opinie

Współpraca z Basią to pełna przyjemnośc i profesjonalizm. Basia to zdolna rysowniczka kreatywna, która świetnie przekłada tresci na obrazy i kluczowe hasła. Zaskakuje pomysłowością, ale i spójnością oraz efektem „wow” w swoich pracach. Jest też niezwykle profesjonalna – dotrzymuje terminów, wywiązuje się ze zobowiązań i proponuje dopasowane rozwiązania biznesowe. Jej prace świetnie syntetyzują wiedzę oraz trafiają do odbiorców. Serdecznie polecam!

Joanna Lulek, Head of Conferences at ABSL Poland
Dodaj komentarz