Oferuję:

  • redakcję i korektę tekstów (m.in.: strony www, blogi, posty, oferty, newslettery, e-booki)
  • redakcję tekstów generowanych przez AI
  • zamianę nagrań w gotowe do publikacji teksty (np. podcasty i webinary zamieniam w posty, artykuły blogowe, fragmenty newsletterów)

Specjalizuję się w:

Tekstach pisanych na potrzeby marek osobistych i małych firm. Wiem, jak ważne są w nich autentyczność, unikalny styl, odważne mówienie o ofercie. Wspieram kobiety, które pomagają innym, m.in.: psycholożki, coachki, terapeutki, edukatorki, dietetyczki, mentorki biznesowe, strateżki.

Miasto:

Swarzędz

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

NIE

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Jestem Słowną Sojuszniczką. Wspieram przedsiębiorcze kobiety, które piszą i nagrywają na potrzeby swoich biznesów, głównie edukacyjnych i rozwojowych. Współpracuję z dyslektyczkami i dysortograficzkami oraz kobietami, które od dawna żyją zagranicą i na co dzień nie posługują się językiem polskim. Pomagam oszczędzać czas i efektywniej wykorzystywać treści. Dbam o jasny i klarowny przekaz. A wszystko to z dużą dozą empatii, wyczucia i zrozumienia.

Opinie

Sugestie Gosi to złoto! Teksty brzmią lepiej, ale nie został zmieniony ich sens. Gosia czyta ze zrozumieniem i takim wyczuciem tego, co chcę przekazać, że ze spokojem oddaję jej swoje teksty.

Mary Czekaj

Gosia jest niezwykle profesjonalną, ciepłą i kompetentną osobą. Jej dbałość o szczegóły, dokładność i terminowość usług sprawiają, że jest niezawodną i skuteczną specjalistką w swojej dziedzinie.

Barbara Feliga

Nie byłoby jakościowych produktów, takich jak książki czy e-booki, bez odpowiedniej korekty. Gosia z niesamowitą subtelnością pokazuje, co można ulepszyć, żeby tekst był jeszcze przyjemniejszy w odbiorze. Nie umknie jej żadna literówka, żaden błąd. Myślałam, że znam język polski na bardzo przyzwoitym poziomie, jednak dzięki poprawkom Gosi w moim e-booku wiele się nauczyłam. Zdecydowanie polecam współpracę, ze względu na terminowość, zaangażowanie, dokładność jak i precyzyjną i niesamowicie przyjemną, ciepłą komunikację. Gosia jako korektorka nie tylko poprawia błędy – to olbrzymie spłycenie tego zawodu. Ona widzi całokształt tekstu i potrafi sprawić, żeby tworzył spójną, poprawną całość, z poszanowaniem zdania autora.

Natalia Pilczuk
Dodaj komentarz