Oferuję:

  • branding  & identyfikacja wizualna
  • strategia komunikacji
  • szablony grafik do social mediów
  • projekt strony www i leadmagnet 
  • Zrób quiz – Jaki jest styl twojej marki?

Specjalizuję się w:

  • Branding i identyfikacja wizualna dla ekspertek, które chcą zbudować unikalną i dopasowaną markę – jak skrojony na miarę kostium Chanel.
  • Naszymi klientkami są ekspertki oferujące coaching, mentoring, terapeutki, trenerki, dietetyczki, projektantki, właścicielki firm z branży finansowej, kreatywnej i rozwoju osobistego.
  • Dbamy o markę kompleksowo – nie tylko pod względem designu, ale też jasnego komunikatu i skutecznej strategii.

Miasto:

GDAŃSK / WARSZAWA

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Jesteśmy Dominika i Kamila i tworzymy firmę Kod Marki – Butikowe Studio Brandingowe. Naszą misją jest pomagać ekspertkom prowadzącym biznes online docenić siebie, zdobyć rozpoznawalność i wyróżnić się na tle konkurencji, dzięki spójnej i stylowej marce, która wywołuje u klientów pozytywne emocje i trafia do ich serc. Jak to robimy? Odnajdujemy unikalne połączenie osobowości i cech marki, które czyni ją wyjątkową. Budujemy marki personalne, autentyczne i jedyne w swoim rodzaju Nasze projekty wyróżnia piękno i dobry styl. Naszymi klientkami są znane ekspertki oferujące coaching, mentoring, terapeutki, trenerki, dietetyczki, projektantki, właścicielki firm z branży finansowej, kreatywnej i rozwoju osobistego. Dbamy o markę kompleksowo.

Opinie

Dziewczyny sporo czasu poświęciły na zrozumienie moich potrzeb, a efekt finalny, który otrzymałam jest po prostu wow! Kamila i Dominika ujęły mnie profesjonalizmem, ale też nieszablonowym podejściem, które pozwalało mi wspólnie zdefiniować, co poprzez identyfikację wizualną będzie się wysuwało na pierwszy plan. Szczerze polecam każdemu, kto chce stworzyć spójny branding na lata i mieć pod ręką narzędzia do promowania swojej marki, z których będzie zadowolony i będzie czuł, że właśnie o to chodziło.

Aneta Młodzikova

Współpraca z Waszym zespołem należy do jednych z najlepszych w moim życiu. Urzekło mnie kobiece podejście do klienta – z zaufaniem, uważnością i wsłuchaniem w moje potrzeby. Teraz, kiedy prezentuję swój nowy wizerunek ciągle słyszę, że ta marka jest prawdziwie MOJA. Jak nikt umiałyście wyciągnąć esencję, uwydatnić co ważne, dobre i piękne w mojej marce i wyszlifować ją na diament.

Marta Młyńska

Tworzenie strony internetowej i Kodu Marki to głęboki proces. To moment, w którym trzeba skonfrontować się ze sobą, podjąć ważne decyzje. W wyniku tych działań dookreślamy się i ostatecznie definiujemy. Kamila jest genialnym opiekunem podczas tworzenia tego „swoistego samopoznania”. uspakaja, wskazuje, uświadamia, doradza, proponuje. Dominiko – mega zdolna brand-designerko… dziękuję Ci za Twoje wysublimowane poczucie estetyki, zaangażowanie, kreatywność i wrażliwość. Współpraca z Wami była dla mnie zaszczytem i przyjemnością.

Anna Natkańska
Dodaj komentarz