Oferuję:

Specjalizuję się w:

  • strategicznym wsparciu marek z rynku handmade (klient idealny, produkt i oferta, wycena, lejki sprzedażowe)
  • merytorycznej wiedzy o tym, jak budować własną markę rękodzielniczą, sprawdź nasze artykuły blogowe i video na Youtubie,
  • prowadzimy także stacjonarne warsztaty strategiczne dla twórców i firm, które wspierają lub organizują wydarzenia dedykowane branży handmade (targi, warsztaty, otwarte pracownie, fundacje)

Miasto:

LUBLIN

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Nazywamy się Karolina Mackiewicz i Małgorzata Sowa. Stanowimy siostrzany duet i wspólnie od 2018 roku prowadzimy projekt „Biznes bez Cukru”, dedykowany branży kreatywnej. Pomysł na „Biznes bez Cukru” wziął się z chęci podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem, w ramach wsparcia małych biznesów rękodzielniczych, bo same prowadzimy takie biznesy od lat! U nas zawsze jest merytorycznie, praktycznie i przystępnie o budowaniu marki, o strategii promocji, o marketingu, organizacji i motywacji. „Biznes bez Cukru” od momentu powstania bardzo się rozwinął, a niebywale zaangażowana i aktywna społeczność, wybudowana wokół niego, zrzesza ponad 17.000 tysięcy rękodzielników – dołącz do nas!

Opinie

Bardzo duże wsparcie merytoryczne. Na rynku jest dużo ofert pomagających rozwijać własną markę, ale tutaj wszystko jest „szyte na miarę” dla rękodzielników, a tego już nigdzie indziej nie ma 🙂 
Polecam, bo dziewczyny trafiają w same sedno!
Alicja Święty - Pośpiech

Wiedza i sposób jej przekazywania są genialne. Dziewczyny dają porządnego kopa do pracy. Motywują i dają szansę nawet najmniejszym marzeniom o własnych biznesach. Polecam wszystkie e-booki, w których zawarta wiedza będzie aktualna przez najbliższe dekady.

Ewa Szczepańska

Dzięki dziewczynom z Bez Cukru wchodzę na właściwe tory prowadzenia firmy. Docieraja do mnie moje błędy. DZIĘKUJĘ za Wasza wiedzę.

Laura Kopeć
Dodaj komentarz