Oferuję:

  • oprawy graficzne dla kobiecych biznesów
  • pakiety grafik do social media „odpicowany Instagram”
  • strona www (projekt graficzny + wdrożenie
  • stworzę oprawę graficzną Twojej marki, dzięki której nie będziesz mogła się doczekać, żeby pokazać swój biznes światu!

Specjalizuję się w:

  • systemach wizualnych dopasowanych do strategicznego sedna Twojej marki, dzięki którym oszczędzisz czas na przygotowanie nowych materiałów graficznych
  • spójnych i przyciągających pakietach grafik na Instagram, których późniejsze przygotowanie jest bajecznie proste
  • funkcjonalnych stronach www z dedykowaną szatą graficzną, których edycję będziesz mogła spokojnie sama ogarnąć

Miasto:

Harrogate (UK) / Lublin

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Hello Yello! Mam na imię Kasia i od ponad 5 lat tworzę oprawy graficzne marek, które dodają przedsiębiorczym kobietom mocy do działania i odwagi do pokazania się światu! Wierzę, że każda z nas zasługuje na to, by spełniać swoje marzenia – także te biznesowe. I w to, że dobrze zaprojektowana i dopasowana do osobowości oprawa graficzna może zdziałać cuda i tchnąć nowe życie w markę.

Opinie

Kasia przygotowała dla mnie nową identyfikację wizualną firmy, logo i szablony postów do mediów społecznościowych. Już pierwsza propozycja kolorystyczna mnie urzekła. Mimo że Kasia podesłała jeszcze dwie dodatkowe. Fonty też fantastycznie się komponują z moją wizją marki. Długo pracowałyśmy nad nowym logo, ale Kasia cierpliwie wprowadzała wszystkie moje sugestie, doradzała, wyjaśniała. Jestem bardzo zadowolona z ostatecznej wersji. Propozycje postów do mediów społecznościowych przyjęłam właściwie bez żadnych zastrzeżeń. W bonusie dostałam jeszcze projekty ikonek. Jeżeli szukacie zaangażowanej, pełnej wyczucia graficzki, która zadba o Wasz wizerunek w sieci, to współpraca z Kasią spełni Wasze oczekiwania.

Patrycja Bukowska

Komunikacja była na fantastycznym poziomie! W konsekwencji powstała identyfikacja wizualna, o której nie śmiałam wcześniej marzyć. W pełni oddaje moją osobowość, misję firmy i to, czym się zajmuję. Uwielbiam nowe logo i kocham zaproponowane kolory! Wciąż każdego dnia zaglądam na mój feed, aby nacieszyć się dobrą energią, która z niego bije! Co więcej Kasia wciąż służy mi radą i uzupełnia identyfikację o elementy, które okazują się jeszcze potrzebne. Jestem ogromnie wdzięczna Kasi za tę metamorfozę i z czystym sumieniem polecam każdemu jej usługi. Nie pożałujecie!

Agnieszka Wyrembak

Zdecydowałem się na współpracę z Tobą, bo widziałem Twoje projekty na IG. I jestem bardzo zadowolony z efektów. Udało Ci się zachować charakterystyczne elementy MWF (kolory, fonty), a równocześnie dodać trochę od siebie, dzięki czemu całość wygląda super!

Marek Jankowski
Dodaj komentarz