Oferuję:

  • skład i oprawę graficzną e-booków
  • skład tekstów
  • okładki ebooków i książek
  • identyfikacje wizualne
  • dodatkowe elementy graficzne – personalizowane ikony, ilustracje, animacje, notatki wizualne

Specjalizuję się w:

  • Specjalizuję się w składzie i oprawie graficznej e-booków, których nie da się rzucić w kąt.
  • Tworzę projekty spójne z marką, a przede wszystkim funkcjonalne i czytelne.
  • Najczęściej pracuję z usługowymi, kobiecymi markami osobistymi.

Miasto:

AMSTERDAM

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Łączę konkret z kreatywnością, empatię ze spostrzegawczością. 20 lat doświadczenia z korpo i tysiące stron dokumentów i prezentacji z kreatywnością, grafiką i estetyką. W moim Gallupowym TOP 5 są aż trzy talenty relacyjne (empatia, indywidualizacja, bliskość) i te relacje i partnerstwo i w biznesie, są motywem przewodnim moich działań. Te same talenty pomagają mi naturalnie wchodzić w buty różnych osób i ich perspektyw, co z kolei pomaga mi tworzyć lepiej dopasowane projekty.

Opinie

Praca z Kasią to ogromna przyjemność. Jej grafiki są niezwykle kreatywne i zawsze idealnie pasujące do danego tematu. To naprawdę niełatwe zadanie wychwycić same konkrety z 2 godzinnych wykładów, a Kasia robi to perfekcyjnie. Polecam współpracę z Kasią całym sercem.

Ewelina Stępnicka

Współpraca z Kasią to było doświadczenie z gatunku KOMFORT. Bo jak inaczej określić to, że mimo napiętych terminów oraz pracy na cudzych plikach Kasia zaopiekowała się składem w sposób niezwykle profesjonalny, rzeczowy, konkretny i twórczy. Jej zaangażowanie, samodzielność, szybkość działania pozwoliły mi skupić się na innych wątkach, a ebook został dowieziony na czas i bez błędów. Polecam bardzo! Ja na pewno jeszcze tam wrócę!

MAŁGORZATA BUDZICH / ODNAWIALNIA

As a business coach and former corporate marketer, I’ve encountered numerous creative professionals. So I know that what is needed is more than just raw talent and visual artistry. You need someone who can translate your objectives and apply your unique brand vibe and message and to the work. Someone who understands the big picture while having a keen eye on the details. That’s Kasja! Kasja crafted two remarkable sketch notes for me… one representing my group coaching program, and one representing my 30-minute training on how to find ideal clients. I was amazed and delighted to see these come to life in a new, creative way! She has a talent for extracting and capturing the essence of things, and elevating it.

Beth Farris
Dodaj komentarz