Oferuję:

  • stworzenie strony internetowej
  • wdrożenie newslettera
  • wsparcie techniczne

Specjalizuję się w:

  • „Ta strona jest taka jak ja” – to najczęstsza reakcja moich klientek na stworzone dla nich strony internetowe. Potrafię wstrzelić się z precyzją lasera w ich gust i potrzeby. 
  • działam terminowo, jestem konkretna, a współpraca ze mną dodaje skrzydeł.
  • na czas współpracy udzielam nielimitowanego dostępu do mojej głowy pełnej pomysłów.

Miasto:

KRAKÓW

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

NIE

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Cześć, mam na imię Lidia. Strony www tworzę od 2014 roku i jestem naprawdę dobra w tym, co robię. Klienci doceniają moje zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, zawsze znajduję najlepsze rozwiązania. Jestem webmasterką, którą wyróżnia świetna integracja umysłu z intuicją.

Opinie

Gdy polecam Lidię, a polecam ją bardzo często mówię Lidia – czująca webmasterka. Po pierwsze przed rozpoczęciem współpracy otrzymałam od Lidii wspaniałe materiały, które pomogły mi w opracowaniu treści na moją stronę. Lidia stworzyła bardzo funkcjonalna platformę ze sklepem, jednak to co najbardziej wyróżnia Lidię to jej zmysł estetyki, dbałość o szczegóły i wyczucie. Proponuję świetne rozwiązania i pomysły. Czuć, że robi to z miłością i pasją. Otrzymałam od niej wiele wskazówek dotyczących ułożenia i komponowania treści na stronie czyli komunikacji z odbiorcą. Wszelkie moje pomysły i zmiany, a było ich wiele podczas tworzenia strony przyjmowała z aprobatą i chęcią. Strona stworzona jest tak, że sama mogę wprowadzać zmiany, tworzyć nowe podstrony, nowe produkty. Bazuje na rozwiązaniach, schematach i szablonach, które wcześniej zaprojektowała Lidia. Nie spodziewałam się tak owocnej współpracy! Wcześniejszą stronę wykonał mi techniczny programista. Zatem mam odniesienie do strony stworzonej tylko z męską energią. Lidia zaś łączy te dwa pierwiastki. Pierwiastek żeński czyli piękno i estetykę, a także pierwiastek męski czyli konkret i funkcjonalność. Do tego jest niezwykle pomocna. Aktualnie opiekuje się moją stroną. Zawsze szybko odpowiada i reaguje. A także przy kolejnych aktualizacjach dopieszcza estetycznie stronę. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na Lidię. Moja strona, moja platforma jest piękna i mam głębokie uczucie, że stworzona jest z miłością.

Natalia Świenc - movementor.pl

Początek zlecenia i działań nad stroną internetową dla mojej firmy okazał się bardzo ważnym, a może najważniejszym etapem. Pytania, pliki, sugestie, metody pisania, rozplanowanie całego przygotowania do stworzenia strony www pozwoliły na solidne osadzenie mojej wizji i tego, o czym ta strona ma być. Lidia świetnie opracowała materiały wstępne, pogrupowała je w sposób klarowny i prowadziła mnie „jak po nitce” do przygotowania tekstów oraz obrazów na stronę www. Wspólne działania przy jej projektowaniu były świetną przygodą, a zarazem wyzwaniem. Lidia umiejętnie przekładała wizualne prośby na sprawne działanie strony, a także proponowała (również zaskakujące) rozwiązania, które były adekwatne do założeń merytorycznych firmy. Połączenie intuicji, technicznej biegłości i wyczucia drugiej osoby z pewnością sprawiły, że strona www jest wyśmienita, doskonale oddaje charakter moich działań i często podczas pracy nad nią wywoływała efekt wow.

Jowita Lis - luxmandala.com

Lidia bezbłędnie wyczuwa moje intencje związane z przestrzenią wizualna i merytoryczna strony. Stworzyła miejsce, które sobie wymarzyłam i wyobraziłam i potrafiła je ożywić wirtualnie. Praca z nią to bezpieczny i twórczy proces, w którym wspólnie podążałyśmy krok po kroku do przodu. Z zaufaniem, w dobrej komunikacji, z lekkością i frajdą z wspólnej pracy. Dziękuje i polecam z całego serca.

Marta Król
Dodaj komentarz