Oferuję:

  • coachingi 1:1,
  • coachingi laserowe 20 min,
  • mentoringi,
  • kręgi kobiet,
  • grupy mastermind

Specjalizuję się w:

Pomagam przedsiębiorczym kobietom zyskać więcej lekkości i jasności w sposobie prowadzenia ich biznesów.

Miasto:

ŁÓDŹ

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Nazywam się Sylwia Sworczuk i jestem certyfikowanym coachem biznesowym. Pracuję w nurcie kognitywnym, który w sposób holistyczny podchodzi do człowieka i jego potrzeb. Z wykształcenia jestem inżynierem, co przekłada się na analityczny i organizacyjny zmysł. Mimo to, uwielbiam wykorzystywać niekonwencjonalne metody jak np. Kroniki Akaszy, dzięki którym nauczyłam się podążać za głosem swojej intuicji. Pracuję z kobietami rozwijającymi swoje biznesy i pomagam im znaleźć nową perspektywę oraz rozwiązania, które od razu mogą wcielić w życie.

Opinie

Po coachingu z Sylwią czuję się podniesiona na duchu. Mam większą akceptację tego, gdzie jestem. Zauważyłam zmiany w podejściu do siebie i w kilku podjętych w trakcie trwania coachingu działaniach. Uzmysłowiłam sobie, że nie chce już działać sama – jestem gotowa na pomoc z zewnątrz. Praca z Sylwią świetnie się sprawdza, gdy stoisz na rozdrożu, masz dylemat, czujesz blokadę. Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie życia. To jest jak przejrzenie się w lustrze, z uważnością i akceptacją siebie oraz spojrzeniem na swój problem trochę z boku. Coaching daje nową perspektywę i pozwala znaleźć rozwiązanie, którego sama wcześniej nie widzisz. Ponadto zyskujesz lepsze samopoczucie w całym procesie.

Maciejka Peszyńska

Najbardziej wartościowy był konkret, wnioski, które padały w wyniku spotkania, konkretne rozwiązania, ćwiczenia, deklaracje. No i z drugiej strony, takie spojrzenie Sylwii z lotu ptaka, bez emocji, połączone z wnikliwością i uwagą. To było bardzo cenne.

Dr Agata Plech

Po coachingu z Sylwią czuję optymizm. Mam poczucie, że moje zagubienie mnie opuściło i na spokojnie mogę poukładać pracę i dom. Nie przeraża mnie już natłok zadań. Myślę o nich konstruktywnie, że nawet niewykonane w zaplanowanym czasie, nie oznaczają mojej porażki.

Monika Wolak
Dodaj komentarz