Oferuję:

  • realizację filmów reklamowych
  • relacje z eventów
  • nagrywanie materiałów z powietrza
  • sesje fotograficzne

Specjalizuję się w:

  • Realizacjach filmowych oraz fotograficznych jako one-man-army.
  • Posiadam umiejętność dostosowywania się do różnych stylów, tematów i formatów, co pozwala mi obsługiwać różnorodne potrzeby klientów.
  • W mojej pracy priorytetem jest nie tylko estetyka, ale także opowiadanie historii poprzez obrazy, co nadaje projektom dodatkową głębię i znaczenie.

Miasto:

RUDA ŚLĄSKA + CAŁA POLSKA

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Nazywam się Witold Świackiewicz, jestem twórcą treści filmowych i fotografii, który od zawsze poszukiwał sposobu na życie pełne kreatywności i spełnienia. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w wieku 16 lat i od tamtej pory nieustannie się rozwijała. Zmieniał się sprzęt, doskonalona była technika, ale jedno pozostało niezmienne – miłość do uchwycenia piękna świata poprzez obiektyw. Zainteresowanie montażem oraz edycją wideo stało się naturalnym rozwinięciem mojej pasji. Dziś łączę te dwa światy, tworząc unikatowe treści, które przekraczają granice wyobraźni.

Opinie

Świetna współpraca, dobry kontakt, otwartość na sugestie i zrozumienie potrzeb klienta. CNM Studio jako realizator wie co robi, szybko wprowadza zmiany i aktualizacje dla klienta. Polecam realizacje video – tak krótkie spoty jak i produkcję reportażową oraz reportażową fotografię z wydarzeń.
 
Magdalena Foltyniak

Świetna współpraca, światowa jakość. Wideo promujące produkty i sesja zdjęciowa produktów wyszły idealnie. Witold nie tylko zrobił zdjęcia, ale wziął na siebie całą stronę kreatywną sesji, przeanalizował naszą konkurencję i zaproponował unikalne rozwiązania. Zrobił więcej niż się spodziewałem. Naprawdę polecam to studio!

Paweł Murawski
Serdecznie polecam to studio na każdą okazję !!!! Pełny profesjonalizm, piękne ujęcia!!! 🙂
Teledyski kręcone z pasją, dobra współpraca przy ewentualnych poprawkach, ciekawe pomysły 🙂
 
Agnieszka Dwojak
Dodaj komentarz