Oferuję:

  • POGOTOWIE KSIĘGOWE (doraźna pomoc w trudnych przypadkach)
  • Obsługa księgowa firm
  • Zakładanie JDG i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Bezpłatna konsultacja dotycząca wszystkich zagadnień księgowych

Specjalizuję się w:

Specjalizuję się w obszarze księgowości, w zakresie doradztwa, działalności nierejestrowanej, małych firm i spółek. Pomagam w zakładaniu firm oraz wspieram swoich klientów na każdym etapie prowadzenia samodzielnego biznesu. Obsługując Twoją firmę nie musisz się martwić o kontakty z Urzędem Skarbowym czy ZUSem – nie ma dla mnie problemu nie do rozwiązania.

Miasto:

ŁÓDŹ

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Jestem osobą wysoko wrażliwą, dlatego jestem w stanie wczuć się w sytuację moich klientów. Chcę pomagać młodym (stażem, nie wiekiem) przedsiębiorcom w rozpoczynaniu własnej drogi, tak by sprawy księgowe nie stopowały ich w rozwoju własnych biznesów. Bardzo ekscytuje mnie szybka widoczność efektu, wyzwania oraz możliwość pomocy każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Inspiruje mnie samorozwój oraz chęć zdobywania nowej wiedzy. Jestem żywym dowodem na to, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem (mam 53 lata). Niezależność, wolność, wszystko to co jest zaletą pracy we własnej firmie jest dla mnie największym plusem.

Opinie

Bardzo, bardzo polecam Anetę! odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, bardzo rzeczowa i doświadczona a przy tym tak ludzka, miła i kochana! Rozwieje wątpliwości, doradzi, podpowie – jest na wstawiona na partnerstwo i wspólny rozwój a nie tylko „płać i nie pyskuj” . Idealna dla początkujących przedsiębiorców jak już i tych bardziej zaawansowanych. Mogłabym tak pisać bez końca – baaaardzo fajna babka!

Barbara Ciepły

Zaliczyłem kilka kiepskich doświadczeń z firmami rachunkowymi, ale z Tą jest na odwrót. Moja spółka budowlana oraz organizacja pozarządowa, z którą mi blisko, wymagały księgowego, nieszablonowego oraz szybkiego poukładania i tu je znalazłem. Komunikacja? Bezzwłoczna i z rozwiązaniem problemu. Dostępność? praktycznie do wieczora. Skuteczna rutyna? Nie. Podejście holistyczne. Słowem – nie zawiodłem się. Serio.

Piotr Nalepa, NAMURBETON sp z o.o, FUNDACJA S.A.NACJA

Serdecznie polecam Anetę. Bardzo ciepły, wspierający kontakt. Aneta pomogła mi przejść przez wszystkie etapy zakładania firmy, wiem, że mogę do niej przyjść z każdym zapytaniem. Na każde odpowiada, praktycznie w tej samej chwili. Nie zostawia żadnej wypowiedzi bez komentarza. Dzięki Anecie czuję się bezpieczna i zaopiekowana.

Paulina Bednarczyk
Dodaj komentarz