Oferuję:

  • stworzyć model biznesowy i strategię na start biznesu ustawić lub usprawnić lejki sprzedażowe założyć i prowadzić skuteczny newsletter (na początek zapraszam Cię do obejrzenia bezpłatnego szkolenia Newsletter, który sprzedaje [link] stworzyć lub poprawić konstrukcję ofert online znaleźć pomysł na biznes (nawet, jeśli masz pustkę w głowie)

Specjalizuję się w:

Pomagam zbudować i optymalizować biznes online w zrównoważony sposób. Mam umysł strategiczno-analityczny, a moja „strefa geniuszu” to układanie rozsypanych puzzli biznesowych w spójne procesy i naprawianie tego, co nie działa. Moimi klientkami są ekspertki online, które szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży.

Miasto:

JELENIA GÓRA

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

IG

O mnie

Hej, jestem Magda! Pomagam przekuwać marzenia o własnym biznesie w rzeczywistość. Wierzę w biznes zrównoważony. Taki, który służy właścicielowi, klientom oraz światu. Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami, zespołami i optymalizowaniem procesów. Moją pasją jest ekologia, od której 5 lat temu zaczęłam swoją przygodę z onlajnami.

Opinie

Współpraca z Magdą to prezent od losu. Gdybym miała sama zrobić to, czym Magda tak profesjonalnie i z konsekwencją się zajęła, straciłabym wiele godzin z życia a pewnie i tak nie wpadłabym na jej rozwiązania. Jestem wdzięczna za pomoc, za zaangażowanie i wyratowanie z kłopotów z MailerLitem.

AGA ROGALA

Polecam każdemu, kto ma jakąkolwiek blokadę związaną z założeniem i prowadzeniem newslettera. Ale też tym, którzy nie mają blokad, ale ich celem jest porządne podejście do tematu. Kurs jest świetny, przeprowadza przez wszystkie niezbędne kroki do założenia newslettera, a nawet więcej. Bardzo podoba mi się całościowe, procesowe i strategiczne podejście. Magda daje ogromne wsparcie i ściąga z pleców ciężar niepewności związany z poruszaniem się w MailerLite i w zawiłościach prawnych. Nagrania są profesjonalnie przygotowane i wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone. Podczas trwania kursu stworzyłam newsletter, 3 leadmagnety i zebrałam prawie 200 subskrybentów na swojej liście. A do tego otrzymałam wspaniałe wsparcie Magdy i uczestniczek kursu <3

Paulina Kowalska Dobro Kundalini

Magda jest niezwykle empatyczną i doskonale przygotowaną prowadzącą. Kurs jest idealny dla osoby, która potrzebuje kopa i wsparcia przy ogarnięciu swojego newslettera. Program szkoleń jest na maxa kompleksowy – od grupy docelowej, przez pomysły na treści, aż po technikalia, które spędzały mi sen z powiek. Dzięki Magdzie śpię spokojnie, a mój newsletter działa jak szwajcarski zegarek! Polecam z całego serca, szczególnie Małym Markom i Markom Osobistym, które dostaną tutaj cały ogrom wsparcia i podpowiedzi!

Sylwia Bodnar Wizerunkowa Akrobatka
Dodaj komentarz