Oferuję:

  • cyfrową organizacja biznesu, ogarnianie komputera i cyfrowego chaosu
  • program Re-START (także w wersji VIP – 1:1) – od chaosu i zagubienia na kompie do momentu kiedy wszystko masz pod ręką (foldery, pliki, linki, zakładki, maile, hasła)
  • program Re-load, czyli jak spiąć małą firmę w jeden sprytny-system, który faktycznie działa
  • trening Canva UP&TIDY – sprytna formuła, by pożegnać chaos na zapleczu Canvy
  • Samowypełniający się kalendarz – jak ustawić kalendarz, by wypełniał się spotkaniami sam

Specjalizuję się w:

Moją super-mocą jest porządkowanie tego, co w głowie, w sercu i kalendarzu, widzenie struktur i tworzenie samograjów, które zmieniają biznes na lepsze. Na co dzień działam z niesamowitymi kobietami, które prowadząc własne biznesy frustrują się, że czasem bez sensu powtarzają coś po raz setny, tracą czas na szukanie i bieganie w koło. Czują, że pewnie dałoby się inaczej, ale nie mają pojęcia jak. Zresztą, jak mówią, nigdy nie ma dobrego momentu, by to ogarnąć.

Miasto:

WARSZAWA

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

NIE

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Trenerka cyfrowej organizacji biznesu, ekspertka w odgracaniu firmowych kompów. Klientki mówią, że „sprytne patenty” i „prostota” to moje drugie imię. Pomagam przedsiębiorczyniom zamienić firmowy chaos w biznes, którego cyfrowe zaplecze działa na autopilocie, by odzyskały czas, spokój i moc dla klientów oraz najważniejszych spraw w biznesie. Prowadzę warsztaty, programy on-line i konsultacje indywidualne. To czego uczę to moja autorska metoda Ease4Biz™, wypracowana w oparciu o wiedzę psychologiczną oraz doświadczenie biznesowe moje i moich klientek.

Opinie

Chociaż prowadzę firmę 7 lat i wydawało mi się, że robię to efektywnie, to po prostu ta cała cyfryzacja, która teraz nadeszła, dała mi znać, że po prostu nie jest do końca tak, jak powinno być. I ta moja praca wygląda bardziej jak gaszenie pożarów niż nie jak taka codzienna rutyna.   Czuję, że bez porad Asi bym zginęła. Mi człowiekowi chaosu udało się stworzyć system pracy dopasowany do mnie! Wreszcie pracuję, a nie gorączkowo szukam materiałów. Szczerze to nie liczyłam, ale teraz siadam do komputera na 2h i mam wszystko zrobione, wcześniej przeciągało się to na cały dzień i efektów nie było widać.

Iwona Dąbrowska - Kitelina Media

Powiedziałam czego potrzebuję. Asia to zaplanowała. Mnie ten cel wydawał się mało realistyczny. Natomiast w związku z tym, że tonący brzytwy się chwyta, a z tego na ile poznałam Asię, to moje zaufanie zdobyła, to zaryzykowałam i to był strzał w dziesiątkę. Bo my zrobiłyśmy wszystko to, co zaplanowaliśmy. Ja miałam sporo zakładek i miałam sporo folderów. Ja miałam dużo podejść do tego tematu, a Asia to uprościła. I tchnęła jakiś luz do tego. Pół sukcesu to jest to, że Asia naprawdę ma świetne wytrychy, systemy, schematy, pomysły. A drugie pół to jest to, że umie to tak podać, że naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, jaki produkt mogłaby wymyślić z którego nie chciałabym skorzystać. (…) Asia nie wrzuca rozwiązania na stół, tylko przeprowadza przez proces.

Anna Kieliszewska - Terapeutka Rodzin

Przed rozpoczęciem współpracy z Asią miałam chaos i bałagan w firmowych plikach. To, czego potrzebowałam, to czuć kontrolę na tym, co się tam dzieje, aby móc swobodnie pracować ze swoim zespołem. Zanim zobaczyłam ofertę Asi nie wiedziałam, że są osoby, które zajmują się takim porządkowaniem, dlatego nawet nie myślałam, żeby kogoś takiego szukać. Czułam się bez szans wobec tego problemu. Nie miałam planu, żadnego punktu odniesienia ani motywacji, która pozwoliłaby mi domknąć temat. Asia pojawiła się w moim życiu w idealnym momencie. W trakcie naszej pierwszej rozmowy opowiedziała mi o swoim doświadczeniu w pomaganiu klientkom, przedstawiając konkretne efekty swojej pracy, opowiadała o uldze, jaką przynoszą jej porządki. To właśnie wtedy poczułam, że wspólnie możemy pokonać moje wyzwania. Podobał mi się jej klarowny plan działania oraz pozytywne podejście, które odczarowało ten nudny proces. Teraz mam skonfigurowany dysk firmowy, przejrzystą strukturę folderów i plików oraz dobre podstawy, by rozwijać stabilny system w firmie. Czuję ulgę, że mam to już za sobą i wiem, jak myśleć i działać dalej. Polecam rozpoczęcie współpracy z Asią, ponieważ czas poświęcony na porządkowanie z pewnością zwróci się wielokrotnie.

Kinga Konopelko - Radca Prawny
Dodaj komentarz