Oferuję:

Oferuję profesjonalnie moderowany program mastermind:

  • biznesowy dla właścicieli biznesów online;
  • dla osób chcących pracować nad oferta lub rozwojem marki osobistej;
  • dla projektantów;
  • mastermind camp – tygodniowy wyjazd mastermindowo-mindsetowy

Specjalizuję się w:

Specjalizuję się w moderacji i facylitacji procesów grupowych. Dbam o proces, dynamikę i strukturę oraz dobrą atmosferę w czasie spotkań. Chętnie współpracuję z branżami kreatywnymi, rozwojowymi i projektowymi. Moimi klientkami są często freelancerki i właścicielki solo / małych biznesów.

Miasto:

ONLINE / WARSZAWA / LOFOTY

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Tu Agata. Zawodowo zajmuję się realizacją projektów. Mastermind zafascynował mnie tak bardzo, że zostałam certyfikowaną moderatorką i cyklicznie prowadzę grupy. Moją supermocą jest stworzenie przestrzeni, w której ludzie inspirują się nawzajem i osiągają sukcesy w atmosferze luzu i działania. Mastermind dla mnie to nie tylko energetyzujący, skuteczny program wspierający rozwój. To wspólnota, w której razem realizujemy cele i rozwijamy biznesy i projekty, czerpiąc radość z procesu. Zapraszam, dobrze będzie zobaczyć Cię na pokładzie.

Opinie

Współpracowałam z Agatą w wielu różnych rolach. Kursantki, moderatorki grup mastermind i partnerki w tworzeniu i działaniu. W każdej z tych relacji Agata wyróżniła się niezwykłym połączeniem życzliwości i umiejętności wnikliwej analizy. Dzięki temu tworzy wokół siebie warunki do mądrego rozwoju dla innych. Współpracując z Agatą, jestem spokojna, że wszystko wydarzy się zgodnie z planem. Agata jest uważna na szczegóły i jednocześnie nadaje im odpowiednie znaczenie, czyli zamiast perfekcjonizmu oferuje skupienie na tym, co istotne. Gdybym miała wymienić trzy cechy, które mi się z nią kojarzą, to byłyby to: spokój, uważność i poukładanie.

Ania Dyl, założycielka marki MasterMind w praktyce

W moim życiu doszłam do momentu, w którym zdałam sobie sprawę, że potrzebuję wsparcia innych, aby łatwiej osiągnąć swoje cele zawodowe i osobiste. To był główny powód, dla którego zdecydowałam się na udział w mastermindzie. Szukałam konstruktywnego feedbacku i spojrzenia oczami innych, miałam nadzieję znaleźć nowe sposoby na przełamanie barier i osiągnięcie sukcesu – szybciej, łatwiej, lekko. Udział w mastermindzie okazał się być niezwykle wartościowym doświadczeniem. Otrzymałam bezcenną wiedzę od innych uczestników, którzy pomogli mi spojrzeć na moje wyzwania z zupełnie innej perspektywy. W trakcie tego procesu pracowałam nad ponownym rozpoczęciem warsztatów, podczas których pomagam realizować marzenia. Odkryłam, że nie tyle chodzi mi o to, żeby na tych warsztatach zarobić, ale po prostu je robić i oddawać to co w życiu dostałam, dzielić się doświadczeniem, siłą i odwagą, aby sięgać po marzenia.

Aga Makowska, Sher Success Teams Lead, Innovation Coach, Mentor, Consultant

Dzięki udziałowi w mastermindzie lepiej poznałam swój proces pracy, uświadomiłam sobie swoje mocne strony. Dzięki informacjom zwrotnym od innych uczestników mogłam zweryfikować ograniczające mnie przekonania. Kiedy miałam problem z wyznaczaniem celu, wsparcie grupy pokazywało mi nowe rozwiązania. Dzięki temu, że Agata tak dobrze dobiera uczestników, można się wzajemnie dużo od siebie nauczyć i zainspirować. Dzięki łańcuchowi aktywności byłam bardziej świadoma swoich postępów i momentów zwolnienia tempa pracy nad projektem. Dzięki nastawieniu Agaty łatwiej mi było się motywować to osiągania kolejnych celów.

Ania Morawska, Oilpharmacy
Dodaj komentarz