Oferuję:

  • Tworzenie kompleksowych, estetycznych stron www, dopasowanych do marki
  • Strategię contentu oraz jego produkcję (współpraca z fotografami i copywriterami)
  • Architekturę informacji na stronie www
  • Projekty stron www w Figmie (design system)
  • Warsztaty brandingowe.

Specjalizuję się w:

Tworzę kompleksowe, estetyczne strony internetowe. Przeprowadzam warsztaty brandingowe online z markami, które nie mają identyfikacji wizualnej lub chcą w niej coś zmienić/odświeżyć, wytyczam kierunek wizualny. Zajmuję się produkcją i kierownictwem artystycznym sesji zdjęciowych (współtworzę kipikolektyw). Współpracuję z artystami, projektantami i twórcami małych biznesów, dla których estetyka jest równie ważna, jak użyteczność.

Miasto:

OLKUSZ

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

INSTAGRAM

O mnie

Z wykształcenia jestem artystką, z zamiłowania projektantem. Tworzę kompleksowe strony internetowe, dbam o to, aby były one spójne z wizerunkiem marki. Pomagam pod kątem strategicznym i wdrożeniowym. Wiem jak ważna jest spójność wizualna w internecie, dlatego chętnie wspieram marki w tworzeniu dojrzałego brandingu. W projektach najbardziej cenię prostotę i oddech, lubię jak poruszają emocje i wnoszą coś więcej niż samo piękno. 

Opinie

Jestem bardzo wdzięczna za ogrom pracy, cierpliwości, wiedzy, spokoju i zaangażowania. Czułam, że jestem w dobrych rękach, bo mimo, że ze sprzedażą w internecie jestem oswojona, to jednak podejmowanie decyzji o wyglądzie i konstrukcji własnej witryny to nie to samo, co praca na przygotowanych już szablonach. To były nowe wody, na których Gosia była świetną kapitanką! Dzięki niej strona jest wygodna, intuicyjna… i nade wszystko: piękna

Joanna Mikowska, projektantka biżuterii

Pomysł na autorską stronę z informacją o książkach, tekstach i spacerach przyszedł mi do głowy już dawno, ale – jak to bywa – ciągle nie mógł się zmaterializować. Wreszcie jednak się zmobilizowałam (chyba zadziałała tak perspektywa premiery nowej książki), a przede wszystkim trafiłam na Małgorzatę Bigaj, artystkę wizualną, właścicielkę Bigaj Studio. Kiedy odkryłam, że łączy nas nie tylko Kenya Hara, ale i inne estetyczne inspiracje, stało się oczywiste, że do tej współpracy musi dojść . Serdecznie polecam Gosię wszystkim, którzy potrzebują strony lub komunikacji wizualnej

Beata Chomątowska, pisarka i dziennikarka

Wrażliwa artystka z ogromną wiedzą na temat internetowych technikaliów i praktyk w zakresie sprzedaży on line. Uważnie słucha, przez co pierwsze już kolaże inspiracyjne trafiały dokładnie w sam środek moich oczekiwań. Osoba obdarzona spokojem i cierpliwością, dbająca o szczegóły, świetnie zorganizowana w całym procesie, komunikatywna. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Aldona Rysz, projektantka wnętrz, ceramik
Dodaj komentarz