Oferuję:

Coaching i mentoring dla coachów, konsultantów, ekspertów, którzy już prowadzą prosperujące biznesy, ale są już gotowi wejść na wyższy poziom – rozwinąć siebie, zasięg, wpływ. Pomóc większej liczbie osób. Zarabiać więcej pieniędzy. I mieć więcej czasu dla siebie. Pomogę Ci wybrać odpowiedni nowy model biznesu i drogę realistycznej realizacji.

Specjalizuję się w:

Uczę coachów, konsultantów, ekspertów zarabiać pieniądze robiąc to, co kochają. Budować prosperujące biznesy, które zmieniają świat na lepszy i przynoszą ogromną satysfakcję. Biznesy bez ciśnieniowego marketingu, prowadzone w spokoju, ale jednocześnie stabilne i efektywne.

Miasto:

BIAŁYSTOK

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Jestem coachem od ponad 20 lat. Mieszkałam w Stanach Zjednoczonych przez 25 lat. Od kilkunastu lat mieszkam na Podlasiu. Latem znajdziesz mnie w drewnianej chatce kilkaset metrów od granicy białoruskiej. Karmię kury sąsiada. Uwielbiam prostotę, lekkość i wolność, którą daje mi mój biznes,

Opinie

Wiem, co robić, aby działać systemowo i mieć klientów. Uwierzyłam w moją moc sprawczą w biznesie coachingowym. Mam klientki. Zarabiam. Rozwijam się marketingowo. Przekroczyłam własne ograniczenia- lęk przed widocznością i oceną przez innych. Pozbyłam się perfekcjonizmu. Wiem, że jedyną drogą do osiągnięcia celu jest podejmowanie działania. Uwierzyłam w to, ze moja praca może przynosić pieniądze. Wiedziałam, że bardzo chcę pracować z kobietami, ale nie wiedziałam, jak dobrze się do tego zabrać. Teraz mam odwagę wychodzić z inicjatywą, umawiać się na spotkania lub wystąpienia publiczne. Nie przejmuję się odmową. Wiem, na czym polega biznes coachingowy i staram się sukcesywnie wprowadzać wszystkie zalecenia. Stanowczo polecam.

Elżbieta Grabarek, coach i terapeutka dla kobiet

Obserwowałam Gosię od dłuższego czasu, więc kiedy rozpoczęłam coaching biznesowy u niej, nie miałam wątpliwości, że to będzie TO. Wiedziałam, że pomoże mi poukładać mój biznes w zgodzie ze mną tak, aby się kręcił i przynosił mi dobre dochody i dużą satysfakcję. „Nie zawiodłam się” to potężne niedopowiedzenie. Gosia pomogła mi nie tylko poukładać biznes. Dzięki sesjom z nią doszłam do ładu z rozmaitymi blokadami w głowie, sercu i duszy (choć taka byłam już poukładana i tyle miałam przepracowane!). Teraz pracuję z ogromną lekkością, radością i bez lęku. Gorąco polecam pracę z tą niezwykłą kobietą. Ona ma moc.

Agnieszka Stążka-Gawrysiak coach, coach kryzysowy, trenerka, autorka

Praca z Gosią była najlepszą decyzją, jaką podjęłam w budowaniu mojego biznesu coachingowego. Nie tylko program, ale sama Gosia i jej niesamowita energia pomogły mi realizować moje marzenia o wspieraniu innych w zgodzie ze sobą, z miłością do ludzi. Jestem niezmiernie wdzięczna, że spotkałam Gosię na swojej drodze. Z całego serca polecam!

Magda Moskal, coach kariery i sensu życia
Dodaj komentarz