Oferuję:

  • coaching 1:1
  • jednorazowe sesja wsparciowa
  • proces coachingowy obejmujący 12 spotkań

Specjalizuję się w:

  • Wyciąganiu z utknięcia
  • Puszczaniu srok trzymanych za ogon
  • Podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą
  • Znajdowaniu lekkości w działaniu

Miasto:

GDYNIA

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

NIE

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Nazywam się Alicja Dzierżak, jestem coachką, która rozmawia z częściami, widzi dobrą intencje w każdym zachowaniu i pomaga częściom utkniętym w dawnych schematach, odnaleźć nowe, aktualne dzisiaj strategie. Jestem Praktykiem Level 2 metody IFS przeszkoloną w IFSI, instytucji założonej przez Richarda Schwartza, który odkrył i opracował pracę z częściami oraz trenerką komunikacji NVC w trakcie procesu certyfikacji CNVC. Korzystając z tych metod pracy pomagam moim klientom i klientkom dotrzeć do tego, co ich blokuje, nawiązać relację ze swoim światem wewnętrznym i podejmować decyzje zgodne z różnymi ważnymi potrzebami.

Moi klienci

Opinie

Do pracy w nurcie IFS podeszłam z ciekawością. Chciałam odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego mimo istnienia wszelkich możliwości nadal tkwię w miejscu i nie działam. Na początku sesji włączyła mi się jednak rezerwa wobec proponowanej metody pracy. Moment, w którym Alicja zaczęła rozmawiać ze mną o różnych moich częściach sprawił, że poczułam się jak wśród rozstawionych dekoracji teatralnych. Pomyślałam jednak, że spróbuję w to wejść i zadziała się magia. Dość szybko odkryłam, co jest źródłem problemu i o co usiłuję zadbać nie podejmując działania. I było to głębokie i poruszające odkrycie. Alicja podczas całej sesji dbała o mnie, cały czas czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Gorąco polecam zarówno osobę Alicji, jak i metodę pracy IFS. Mam za sobą długie doświadczenie pracy z różnymi terapeutami, jednak dopiero Alicja i IFS sprawili, że wyszłam z sesji z konkretami, które pomagają mi obecnie podnosić jakość mojego życia.

Olga Ś

Bardzo efektywnie spędzone dwie godziny. Udało mi się dzięki sesjom uporządkować to co było dla mnie bardzo ważne i podjąć decyzję wyboru takiej drogi zawodowej aby była ona zgodna z moimi potrzebami. Bardzo na plus klimat otwartości i szczerości z jednoczesnym zaangażowaniem w dialog. Bardzo polecam.

Monika - HR specialist

Polecam coaching z Alicją, która swoją łagodnością i otwartością w skuteczny sposób wspiera klienta w procesie refleksji i czerpania wiedzy z wnętrza. Dzięki pracy coachingowej mogłam poukładać, poobserwować i nazwać co stoi na przeszkodzie do realizacji celu oraz opracować realny plan rozpoczęcia jego realizacji. Atmosfera w czasie sesji, którą tworzy Alicja jest przyjacielska i zachęca do dzielenia się refleksjami.

Marta - coach
Dodaj komentarz