Oferuję:

  • Recykling treści z tekstów
  • Recykling treści z nagrań
  • Recykling treści z krótszych form (np. posty) – co oznacza audyt kont, copywriting, tworzenie grafik, montaż filmów

Specjalizuję się w:

Wyciskam więcej treści z treści. Moimi klientkami są przedsiębiorczynie, które zawodowo pomagają innym — trenerki, edukatorki, terapeutki. Ja uwielbiam pracę na zasobach, a Ty masz już MASĘ treści, które można w odświeżonej formie opublikować ponownie. Pozostawiam Cię wolną od tworzenia ciągle czegoś nowego, z poczuciem biznesowej gospodarności, bo treści pracują na Ciebie więcej niż raz.
 

Miasto:

BERLIN

Praca zdalna:

TAK

Praca po angielsku:

TAK

Preferowany kontakt:

E-MAIL

O mnie

Recykluję treści, czyli przykładam rękę do tego, żeby Twoja strefa geniuszu zawarta w kontencie, które tworzysz niczym kot, miała kilka żyć i pracowała na Ciebie dłużej. Odciążam w działaniach marketingowych, wspieram w komunikacji z odbiorcami oraz ubieram całość w oprawę graficzną i wideo.

Opinie

Na początku obawiałam się, czy dam radę kolejnej osobie podzlecać zadania, biorąc pod uwagę fakt, że pracuję nie tylko we własnej firmie, ale również na etacie na uczelni. Czas na działania mam więc mocno podzielony. Pierwsze spotkanie z Olą rozwiało moje wątpliwości, ponieważ Ola jest osobą bardzo mocno poukładaną, jasno stawiającą warunki współpracy oraz sposób działania. Zmobilizowało mnie to do tego, by lepiej planować swój grafik i zadania, by współpraca wyszła nam obu na plus. Pierwsze spotkanie konsultacyjne było bardzo szczegółowe. Ola wypytywała o wiele ważnych aspektów z punktu widzenia publikacji, by jak najlepiej odpowiedzieć na moje potrzeby oraz by przekaz był spójny z moim już obecnym. Próbna współpraca zaowocowała tym, że zaczynamy współpracę właściwą. Zdecydowałam się na nią, ponieważ Ola ma wiele fajnych pomysłów na treści, również takie, na które ja wcześniej nie wpadłam a i zdarza się, że czasem po prostu brakuje mi weny, by opisać po raz kolejny ten sam produkt. Oferuje szeroki zakres, zarówno treść jak i recykling grafik, a wpisy są urozmaicone, dodaje tez do nich hasztagi. Cały wpis jest zaopiekowany we wszystkie niezbędne elementy i szczerze, czuję się zdecydowanie lżej wiedząc, że dzięki temu i moi odbiorcy przypomną sobie o ofercie i więcej będzie się dziać na moich profilach. Mam więc zdecydowanie mniej na głowie oraz sama dzięki temu bardziej trzymam się terminów i wyznaczonych schematów działania.

Karolina Kaczmarek pidida.pl

Ola to superasertywna, doskonale wiedząca dokąd zmierza i dokąd chce zaprowadzić swojego klienta copywriterka ze świetnym piórem. Zna się na copy i szczodrze dzieli się tą wiedzą. Rozumie moje cele jako klienta, jako właścicielki biznesu i proaktywnie wspiera oferując pomoc tam i wtedy, kiedy szczerze jej potrzebuję. To Oli właśnie zawdzięczam niemal wszystkie teksty w moim biznesie Kobieta i argumenty i wiem, że gdyby nie jej pomoc i zaangażowanie, do dziś dłubałabym teksty do kampanii i na stronę, zamiast zająć się merytoryką. Bardzo polecam współpracę z Olą wszystkim osobom, które cenią nietuzinkowe poczucie humoru, ambitne intelektualnie treści pragną nie troszczyć się o to , czy zadania będą wykonane, bo jak Ola bierze się za prace, to wszystko jest zawsze na czas i najwyższej jakości.

Kamila Jakubowska panikb.eu

Odkąd dwa lata temu zaczęłam współpracę z Olą, mogę w mojej działalności skupić się na czym potrzebuję, a z każdym wyzwaniem nie jestem już sama. Ola pomaga rzetelnie, konkretnie, ma głowę pełną niesztampowych rozwiązań, jednocześnie działa szybko i skutecznie.Motywuje do działań, inspiruje i wspiera tak, jak tego potrzebuję.Polecam współpracę z Olą i mam nadzieję, że nasza będzie trwała kolejne lata.

Katarzyna Krasnoborska miekkomi.yoga
Dodaj komentarz